Fotografia reklamowa – oferta

 

Blue Pixel fotografia-grafika.pl to Agencja Fotograficzno-Reklamowa.

Zajmujemy się fotografią reklamową, użytkową i artystyczną oraz grafiką komputerową i kreowaniem wizerunku firmowego za pomocą Social Media.

Świadczone przez nas usługi są profesjonalne i w pełni kompleksowe, począwszy od organizacji sesji zdjęciowej, wyboru modelki, wykonania zdjęć po projekt i zrealizowanie gotowego produktu w postaci folderu, katalogu, plakatu czy  strony internetowej. Oczywiście całe zlecenie wykonujemy przy stałej konsultacji z Klientem, aby efekt końcowy był dla niego optymalnie zadowalający.

Współpracujemy z doświadczonymi modelkami i modelami oraz z fryzjerami, wizażystami, stylistami.
Oferujemy sesje studyjne w naszym studiu, plenerowe lub wykonywane bezpośrednio u Klienta.
Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem fotograficznym, z którym dojeżdżamy do każdego klienta.
Posiadamy własne studio, co umożliwia nam wykonanie wysokiej jakości zdjęć reklamowych czy modowych w każdej możliwej aranżacji.

Wszystkie zdjęcia które trafiają do Klienta, są poddawane przez nas szczegółowej obróbce komputerowej i konsultowane z Klientem aż do zatwierdzenia projektu. Oddajemy Państwu fotografie gotowe do natychmiastowego wykorzystania w firmie

Nie ważne czy jesteś małym przedsiębiorcą czy reprezentujesz dużą korporacją – do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i chętnie przygotowujemy dla niego najlepszą ofertę zgodną z jego oczekiwaniami, potrzebami oraz możliwościami budżetowymi.
Przed każdym zleceniem ustalamy z Klientem czego dokładnie oczekuje i jaki ma być efekt finalny realizowanego projektu.

Bez względu czy siedzibą Państwa firmy jest Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź, czy jakakolwiek inna lokalizacja – wszędzie tam, gdzie potrzebujecie profesjonalnej usługi fotograficznej, czy graficznej jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Współpracując z nami na pewno się Państwo nie zawiodą.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

FOTOGRAFIA

Packshot – Zdjęcie produktu na jednolitym tle mające na celu skierowanie uwagi oglądającego bezpośrednio na przedmiot. Fotografie katalogowe to sposób profesjonalnej prezentacji produktów w katalogach, folderach reklamowych, gazetkach promocyjnych, plakatach oraz na stronach internetowych, handlowych serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych. Niezbędne do prezentacji asortymentu.

Fotografia aranżowana produktu – Fotografia produktu z wykorzystaniem rekwizytów, na różnych tłach i z naciskiem na ciekawe oświetlenie, często w niekonwencjonalnym ujęciu.  W tego typu fotografii angażujemy również zaawansowane techniki z dziedziny grafiki komputerowej dla uzyskania niepowtarzalnego efektu. Zyskujesz fotografię produktu prezentujące go w sposób unikalny i ekskluzywny.

Fotografia mody – Realizujemy sesje zdjęciowe fashion z udziałem modeli, wizażystów, stylistów z którymi współpracujemy. Wykonujemy zdjęcia do magazynów, katalogów, kalendarzy itp.

Fotografia wnętrz i architektury – Wykonujemy profesjonalne zdjęcia reklamowe wnętrz i architektury, wszystkich obiektów takich jak: restauracje, kawiarnie, puby, hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, obiekty sportowe oraz mieszkania i domy sprzedawane przez agencje nieruchomości. Fotografujemy inwestycje architektoniczne deweloperów.

Fotografia korporacyjna / biznesowa – Głownie są to fotografie w formie casual business, przeznaczone m.in. dla mediów. Są to także zdjęcia wykonywane w środowisku pracy (pracownicy biurowi, zespół produkcyjny), a także zdjęcia dokumentowe do schematów organizacyjnych, w tym indywidualne i grupowe portrety kadry zarządzającej, specjalistów i pracowników firmy.
Dla pełnej wygody klientów, sesje realizowane są w siedzibach firmowych.

Fotografia eventowa / reportażowa – Oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę fotograficzną podczas eventów firmowych, spotkań integracyjnych czy imprez wyjazdowych. Fotografujemy zarówno duże wydarzenia firmowe jak i małe imprezy klubowe. Wykonujemy zdjęcia reporterskie ze wszystkich wydarzeń organizowanych przez Twoją firmę: konferencje, seminaria, bankiety, pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne, sponsoring, akcje społeczne i charytatywne, reportaże z imprez firmowych, gali, targów, pokazów mody itd.

 

 GRAFIKA i DTP

Oprawa graficzna to podstawa aby firma była dobrze postrzegana.
My stworzymy dla Twojej firmy przyciągającą reklamę wizualną.
Kompleksowo kreujemy od podstaw identyfikację wizualną firmy lub odświeżamy jej obecny wizerunek.

Oferujemy w tym zakresie:

 • Projektowanie i pozycjonowanie stron www
 • Projektowanie logotypów
 • Projekt opakowań,
 • Kalendarze autorskie (klasyczne, biznesowe, ścienne, książkowe, trójdzielne i inne))
 • Katalogi produktowe, ulotki, foldery reklamowe, wizytówki, plakaty, banery,
 • Skład tekstu, katalogów reklamowych produktów
 • Oklejanie samochodów
 • Folia on way
 • Tworzenie artykułów wraz ze zdjęciami pod zadany temat

 

SOCIAL MEDIA

Social Media to najskuteczniejsze narzędzie promocji marki w sieci. Są one obecnie jednym z najważniejszych kanałów komunikacji z klientami, którzy bardzo często oceniają firmę na podstawie opinii i wizerunku w sieci, dlatego warto zainwestować w Fan Page.

Facebook jest największym na świecie portalem społecznościowym – posiada ponad miliard użytkowników. Dzięki niemu firmy mogą tworzyć oficjalne profile i budować pozytywny wizerunek firmy w nowoczesnych mediach internetowych. Dzięki niemu można skutecznie komunikować się z potencjalnymi klientami, a poprzez kreatywne prowadzenie profilu można promować firmę, produkty czy też usługi, co przekłada się na wzrost obrotó firmy.

FanPage pozwala na:

 • Zwiększenie liczby klientów
 • Stworzenie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy
 • Dotarcie z ofertą do setek tysięcy a nawet milionów osób
 • Pozyskanie stałych klientów, którzy zawsze chętnie do Ciebie wrócą
 • Budowa stałych relacji z klientami
 • Obecność na Facebooku zwiększy Rozpoznawalność Twojej marki, co przyczynia się do wzrostu zarobków

Stworzymy specjalnie dla Ciebie FanPage w najpopularniejszym serwisie społecznościowym jakim jest Facebook.
W ramach kompleksowej usługi oferujemy:

 • Projekt strony FanPage
 • Założenie i sukcesywne prowadzenie strony FanPage na FACEBOOKU
 • Dodawanie i aktualizowanie wszelkich informacji o firmie umożliwiających klientom dotarcie do oferowanych usług czy towarów
 • Stworzenie zdjęcia w tle, które będzie wizytówką Twojej firmy
 • Pozyskiwanie setek lub tysięcy prawdziwych fanów ( w zależności od okresu naszej współpracy)
 • Dodawanie dwa razy dziennie nowych postów, treści, opisów, zdjęć lub grafiki stale przypominających fanom o ofercie firmy
 • Promowanie nowych produktów
 • Budowa pozytywnego wizerunku Twojej firmy
 • Połączenie promocji Twojej firmy z ciekawymi artykułami branżowymi oraz rozrywką
 • Perswazyjne podejście do użytkowników (zachęcamy do zakupu lub skorzystania z usług Twojej firmy)
 • Kreacja zdjęciowe dopasowane do Twojej firmy i zamieszczanych postów
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY – kontakt
Agencja fotograficzno-reklamowa
Blue Pixel fotografia-grafika.pl
tel. 881 065 216
e-mail: fotogafiagrafikapl@gmail.com
Kozienice / Radom / Warszawa