Przedszkola

[box type=”info” style=”rounded” border=”full”]Firma Blue Pixel ma zaszczyt zaoferować Państwu swoje usługi fotograficzne w zakresie wykonania sesji zdjęciowych z imprez okolicznościowych oraz wszelkiego rodzaju zajęć i występów artystycznych, które odbywają się w Waszym Przedszkolu.
Profesjonalny fotograf sprawi, że niezapomniane oraz pełne wzruszeń chwile pozostaną na zawsze w Państwa albumach, do których będzie można zawsze wrócić i przypomnieć sobie czasy, kiedy Państwa pociecha z każdym krokiem odkrywała świat.
Duże doświadczenie oraz pasja do fotografii artystycznej pozwala nam stworzyć wyjątkowy klimat wykonywanych zdjęć, gdzie każde z nich z osobna przedstawia swoja historię, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia grupowe, czy indywidualne zdjęcia portretowe.
[/box]

[box style=”rounded” border=”full”]Firma Blue Pixel ma zaszczyt zaoferować Państwu swoje usługi fotograficzne w zakresie wykonania sesji zdjęciowych z imprez okolicznościowych oraz wszelkiego rodzaju zajęć i występów artystycznych, które odbywają się w Waszym Przedszkolu.[/box]

PLIKI DO POBRANIA

images